- Milyen program, ami...?
- Sweet.tv - internetes TV
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Padavan firmware
- Windows 11
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Béta iOS-t használók topikja
- Csak aprópénzre büntetné az Apple-t és a Metát az EU
- Hálózati / IP kamera
- Alternatív kriptopénzek, altcoinok bányászata
-
IT café
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zanik
addikt
válasz
TomMusic #50057 üzenetére
Érdemes elolvasni amit MK VII fórumtárs reagált anno az egyik hozzászólásomra: [link]
Valamint ajánlom a Corsair Memory FAQ-ban található 14-es pontot [link]:
"Each kit of Corsair Memory is tested to run at its advertised settings in the configuration in which they are sold. If you purchase a 4GB kit (2x2GB), then we can only guarantee its performance and compatibility when using it as a single kit. To ensure the best results with more than two memory modules installed in the same system, it is best to get a kit which has been tested to run in that configuration.
While it is definitely possible that two kits would run together in the same system, there is a chance that you may need to reduce the speed of the memory due to motherboard chipset limitations when populating more than one memory module per channel on the board. If you have problems mixing sets, it is suggested to manually lower the frequency of the memory."Szóval van egy kis lutri a kit duplikálással. Biztosabb, ha eladja az ember a meglévő memóriát, és vesz inkább egy nagyobb kit-et!
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Villanyszerelés
- Milyen program, ami...?
- BestBuy topik
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Gitáros topic
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vicces képek
- AliExpress tapasztalatok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- DDR3 BAZÁR! 8GB 16GB 1333MHz 1600MHz 2400MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- ELADÓ: Corsair Vengeance RGB PRO 2x16GB 3200MHz DDR4
- Patriot Viper Steel 16GB (2x8GB) DDR4 4000MHz CL16 PVS416G400C6K
- HyperX Predator HX442C19PB3K2/16 Kit eladó.
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.SKILL Trident Z Royal 4266MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest