Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Larry303 #11062 üzenetére

    nem igazan, majd holnap hozok par tesztkepet. de meg korai. ezt az af-et meg probalgatom, aztan nyilatkozom. amugy tegnap a sigmat szidtam (inkabb), nem a 35-ost...mindenesetre csodalkoznek, ha akarmelyik nikon dslr ugyanoda fokuszalna lampafenynel, meg nappali fenynel...errol lehet is elkeserito cikkeket olvasni :N
    de lehet en hallucinalok mar. nagy a szoras. vagy csak af-s priority focus-nal kicsit maskent mukodik, olyan mintha meg microallitgatna a fokuszt, miutan talal...allo celpontnal is. lehet en meg af-s priority release-re kalibraltam...bar ezt mar lehet tulgondolom :DDD na de ha olyan modban vagyok, hogy csak akkor fotoz ha van fokusz, kb nem is lehet fotozni vele elolenyt. ti melyiket hasznaljatok d700/d7100 vagy olyasmi gepeken ahol lehet ezt allitgatni?

    amugy meg mernek ra eskudni, hogy miutan megnyomom az expogombot, nem instant exponal a gep. mintha lenne par ezred/szazadmasodperc lag, d90-en mintha hamarabb lott volna (mf mondjuk). vagy csak ez a buta zarhang zavarna meg? :DDD van hozza amugy 3 fele memkartyam, sandisk extreme III, 40 mb/s, 30 mb/s...egyikel sem akar saccra 2 fps-nel gyorsabban loni, pedig be van allitva 6-ra. gyorsabb kartya kellene?

    jo kis infras, par grammos taviranyiom sem jo hozza, sot nincs is erre lehetoseg. ugy gondoltak biztos kabellel baromkodni kenyelmesebb...

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák