Új hozzászólás Aktív témák

  • Greg1234

    csendes tag

    válasz k1csi #16733 üzenetére

    Szia!

    Szó sem volt adaptálásról, csak a kollega kérdezte, hogy milyen optikáim vannak :) Természetesen Canonra Canon bajonettes optikákat használnék.

    Ha esküvőfotózással foglalkozol (vagy tervezed) saját magadnak el kellene tudni dönteni neked mi fontos.

    Nikon rendszerem van, Canont csak elvétve használtam, talán nem szégyen kérdezni, gondolom a profiknak sem minden evidens (mármint nem magamra gondoltam).

    Ma a legtöbb esküvőfotósnak csak a váza többet ér mint amit a teljes felszerelésre szánsz.

    Az általad említett fórumozóknak sem volt mindig 5dmk3-ja, gondolom :) Végigcsináltam már én is néhány fotózást a Nikonos cuccokkal is (meg kölcsönbe még volt egy D7000, meg 1-2 optika), pár esküvőt is, de most mindenképpen fog kelleni még egy váz, és ezért gondolkoztam el a dolgon. A pozícionálás szót biztosan ismered, én egy hobbista vagyok, aki igyekszik igényes fotókat kihozni annyiból, amennyije van, aztán majd ki tudja mit hoz a jövő.

    "sejtésem szerint ma magasabban vannak az igények mint akkor amikor ezeket a cuccokat kihozták"

    Igény szerintem a jó fotókra van, az pedig nem csak ezen múlik. Az általam felsorolt négy optikával milyen feladat az, amit ne lehetne elvégezni?

    "Az 5D-nek nagyobb a háttérmosása, de ennyi."

    Köszönöm, ez érdekelt, ezért is írtam :) Ha csak ennyiben jobb, akkor persze nem éri meg a váltást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák