Új hozzászólás Aktív témák

  • amdk7

    aktív tag

    válasz Polemius #75647 üzenetére

    Én tavaly vettem az xRider-t. 30eFt körül volt akcióban a MediaM*rktnál.
    Lenyomtam vele egy Erdély túrát és kisebb (értsd 3-4-500km-es) kanyarokra is használtam. Egyszer esőben jöttem haza, akkor is a gyári bölcsőjében üzemelt a motorkormányon. :)

    Ami pozitív:
    - Egyszer sem hagyott cserbe
    - Tetszik, hogy egy mozdulattal kivehető a bölcsőből és zsebre vágható
    - Nem használom hozzá a gyári cerkát. Csak újjal (kesztyű nélkül) választok útvonalat, esetleg szerkesztem PC-n, de eddig minden gond nélkül

    Negatív tapasztalatok:
    - A fentiek miatt karcos a kijelző, de mint azt megtudtam ez csak egy vastag fólia a kijelző fölött. (Egyébként menet közben nem mondanám vészesnek, engem nem zavar(t).
    - Hosszas forró nyári napokon ha kint van a mocin (akár menet közbe is) ez a fólia "felpúposodik". Nem zavararó, de na... :D
    mod: ha lehül a levegő hőmérséklete vagy nem éri közvetlen napfény akkor visszasímúl.

    Egyébként csak a közvetlenül rátűző napsütésben látható nehezen a kijelző, a többi esetben nincs ilyen probléma.

    Összességében véve nem bántam meg a vásárlást, főleg úgy, hogy közben néha-néha az autóban is szoktam használni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák