Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Gaboman #22085 üzenetére

    Tiszteletben tartom hogy te miért választottad...de! Mentem már én is supermotoval...tudom milyen feeling. Az ülés pozíció, a motor karakterisztikája, a váztól elkezdve a futóműig, magyarul minden porcikája az 1 kerekezésre, stopie, erőcsúsztatás és egyéb nyalánkságokra van optimalizálva. Eleve ezek a motorok iszonyat könnyűek, elöl szinte semmi súly sincs, rövid fokozatú váltó, ezért is van hogy ha kell ha nem 1 kerékre akar állni. Viszonylag kicsi a hatótávjuk ami megint csak nem pozitívum a túrázáshoz. A 120-130-as végsebesség meg..ha már itt tartunk a mai világban életveszély. Már ne is haragudjál, de ha te ezt a motort tényleg túrázásra használod...véleményem szerint jól melléválasztottál. Illetve erre a célra jobbat is választhattál volna. Az üléspozíció és a vibráció hosszú távon kényelmetlen és idegesítő. De ha már ez a feeling jön be jobban jártál volna egy Africa Twin-nel is pl. Ezek a motorok ideálisabb elegyet alkotnak arra amire használod, mint egy supermoto. Én tudom mennyire veszélyes az 1 kerék, stopie és a többiek. Többek között ezért nem választanék sosem supermoto-t még városba sem. Mert egy ilyen motor könyörög hogy ezt tedd vele, és birkóznod kell kigyorsításnál hogy ne ágaskodjon. Ezért ez a motor olyanoknak való akik nem küzdenek vele, hanem élvezik ha végigváltják 1 keréken a fokozatokat. Én tudom hogy ennek a stílusnak pont a fordítottja vagyok, ezért sosem vennék supermoto-t, de még mindig nem értem hogy ekkora motoros tapasztalattal, ami több mint 10 év, hogy vehettél túrázni supermoto-t. :U :DDD Persze felőlem azt veszel, és azt használsz amit akarsz, de nekem ne próbáld megmagyarázni hogy tök jó túrázni egy supermoto-val. Az megint más lenne ha állatkodni vetted volna, és változatosságnak eljártok túrázgatni nagy ritkán. Mert erre még alkalmas lehet. De hogy non-stop túrázásra...meg kell hogy mondjam a tizenéves pályafutásom alatt ilyet még nem hallottam. :U

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Aktív témák