Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    Nu 3 évvel az eredeti munkaállomás sleeper config elkezdése után, ami félbemaradt, most jön csak az igazi meccs.
    Hogy az Apollo 13 filmet idézzem amikor arról beszélnek hogy a feladat egy négyzet alakú szűrőt hatékonyan belehelyezni egy jóval kisebb és hosszabb kör alakú szűrőnek készített befogadó készülékbe...na így érzem most magam:
    Ahogy most haza hoztam az Asus TUF RTX 3090 TI-t és vakarom a fejem hogy hogyan fogom a 326 mm hosszával a kis mATX házamba belepaszírozni, amibe a gigabyte gtx 1070 G1 a maga 280 miliméter hosszával is csak rutinnal beforgatva ment bele. :D
    De legalább az elülső szekció hátfala ami a helyzetet okozza, pont jó lehet "anti-sag" rendszerré átfarigcsálni. :D

    A cél továbbra is a sleeper konfig kinézet, de most már a hangerő tuti meg lesz hozzá, egy kis coil whine-al. :D
    Addig is a gép egyelőre rendes atx dell gépházban dolgozik, de csak holnap fogom tesztelni az új kártyát, ma már nem maradt erőm.

    Tudom építsem át folyadék hűtésre, mert a PCB csak 275 mm, de annyira még nem vagyok olyan profi mint itt egyesek, szal folyadék hűtéssel még nem barátkozom.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák