Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz Colos1 #35588 üzenetére

    Igen, de ha nincs rendszám és ketten ülnek rajta, az elég feltűnő jelenség. És az sokaknak visszatartó erő, hogy könnyen elkapják. De ha "nem látszik" messziről...
    Legyünk őszinték. Elég sokat vezetek autót is, robogót is. Nagyon durva szabálytalanságokat nem szoktam elkövetni (pl ittas vezetés, extrém gyorshajtás, veszélyes előzés záróvonalon, kanyarban...) Szóval nem "feltűnősködöm". A 3 év alatt egyszer állított meg rendőr, egy 18 éves Golf III-mal. Csak azt látta, hogy apámmal ülünk a kocsiban (hátul aludt a család többi része). A kocsiban volt csomag is. ÉS a hátsó rugók el voltak öregedve. Azért állított meg, mert kíváncsi lett, hogy mitől lóg a kocsi segge ennyire. Vagyis feltűnősködtem. Ezen kívül még sosem igazoltattak.
    Mit akarok ebből kihozni? Ha nem épp a rendőr előtt hülyéskedik, még nehezebben szúrják ki. De hangsúlyozom ez az én véleményem. Ha valaki ész érvekkel meg tud győzni az ellenkezőjéről... Akkor elfogadhatom az érvelését.

    +1 dolog: Azért a Tact a 150kg-nak már nem örül... Főleg egy erőteljesebb lejtőnél már nem az igazi a fék + a kátyúelnyelés sem. Ezt figyelembe kell venni, ha valaki vezeti...

    [ Szerkesztve ]

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák