-
IT café
Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rison77
senior tag
Sziasztok!
Irodai gépbe szeretnék egy ssd-t vásárolni, 14-15k lenne a maximum ársáv, amiben nagyrészt használtak vannak. Méretileg annyi megkötés van, hogy egy win10 +10-15 GB férjen rá, tehát még egy 60-as is bőven elég lenne. Esetleg tudtok ajánlani pár használt ssd-t típust, az ajánlott listán feltüntetetteken kívül? Sajnos aprón is csak a kingston v széria található. -
Rison77
senior tag
Ha alapból nem jár az ssd-hez beépítőkeret mennyire érdemes hozzá venni? Van valami negatív hatása ha csak úgy szimplán berakom a gépház aljába, vagy esetleg egy fémlemezt rakok alá?
-
Rison77
senior tag
Üdv,
Egy Samsung 120GB EVO MZ-7TE120BW SSD-t néztem ki, egy sima win7 rendszerhez kellene nem is nagyon lenne másra használva, sata2-es foglalatú asrock p55 pro alaplappal. Mennyire éri meg ezt választani? 120 GB-os modell lenne az elképzelés, vagy esetleg van olcsóbb modell is ami tapasztalatok alapján megéri?
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Milyen SSD-t vegyek?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
- Crucial P3 1TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - Eladó! 22.000.-
- Új, bontatlan Sandisk Extreme Pro Portable külső SSD 2TB 2000 MB/s
- BONTATLAN! Seagate IronWolf Pro 3.5 10TB 7200rpm 256MB SATA3 ST10000NE0004 HDD!
- SK Hynix Platinum P41 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7000-6500 MBs - Eladó!
- Hibátlan - Kingston - Kingmax - Samsung m.2 SATA és NVME SSD-k
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest