Új hozzászólás Aktív témák

  • dudi6

    senior tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Most vettem munkára egy Hp Zbook 15 G3-t és szeretném bővíteni m.2 ssd-vel. Van benne egy 256 Gb-s Sandisk X300s 2280-s ssd. Lehet betenni mellé egy másik m.2 ssd-t. Szeretnék pluszba 500 vagy 1 TB-s m.2 ssd-t venni. Milyet vegyek? Érdemes ezt a Sandisket megtartani vagy adjam el és az újat particionáljam 2 részre? (C: és D: )
    C meghajtón-n a rendszer lenne a D-n pedig a project fájlok. Virtuális gépek is erről lennének futtatva teszteléshez (napi fél-1 óra), SVN ...
    1. Mennyi az a maximum ár amennyit szánsz rá? 40-50 ezer Ft
    2. Mekkora SSD-re van szükség? 500 vagy 1 Tb
    3. Asztali gép vagy laptop, SATA3 vagy mSata vagy M.2 a csatlakozó? laptop m.2
    4. Pontosan milyen alaplappal lesz használva az SSD? (Pontos linket kérünk a gyártó oldalán) nem találtam
    5. Hány év garanciával rendelkezzen az SSD? (3/5/10 ? Kérünk NE azt írd, hogy minél több, hanem döntsd el, mert kapcsolatban van az SSD-re szánt összeggel!) 3 vagy 5 elég, használt/bontott is érdekel
    6. Átlagos, vagy professzionális felhasználásra kell-e az SSD? tesztelésre VMware workstation virtuális gépet használok(napi fél-1 óra), de eddig a pc-mben hdd-ről futott, így bármi előrelépés lesz, nem kell a legprofibb ssd. Hp zbook g3 fórumon olvastam valahol legújabb samsung ssd kompatibilitási problémákról
    Kép1 és kép2 az én gépemről

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák