Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Tonyk #9762 üzenetére

    Sem a DS1512+ sem pedig a DS213+ nem egy kategória a NSA325-el, szerintem ebben nagyjából megegyezhetünk, hardware-ben, software-ben, és persze árban sem. Nemcsak a gyártó, a kategória sem egy.
    Hogy mennyi idő alatt hegesztesz össze a Zyxelen egy Videó station vagy egy audio station-höz hasonló szintű programot átkovertálással, hogy mobil eszközökön is meg lehessen osztani videó anyagot nem tudom, de gyaníthatóan hosszabb, mint amennyi idő alatt ezeket feltelepíted a Synora. Számtalan olyan eszköz van az én tulajdonomban is, amit mókolással fel lehetett ruházni olyan képességekkel, amelyek nem voltak az eredetiben, itt viszont nem kell ilyennel foglalkoznod az esetek többségében. Ennyi. Ezt már ezren leírták előttem is, hogy valaki ezt kifizeti, valakinek nem kell, valaki, aki meg ért is hozzá, megoldja. Azért azt had mondjam, hogy sem a letöltő felülete, a bit torrentje, a DLNA része, router konfigurálása, tűzfal beállítása, DDNS támogatás, NFS kiosztások konfigja nincs azon a szinten alapból a Zyxelnek, mint a Synonak. Egyszerűen más ligában fociznak. De biztosan lehet ezen okosítani, és természetesen ez nem mindenkinek éri meg a felárat. Ezért is ajánlottam az olcsóbbat a haveromnak, mivel valószínűleg meg lehet oldani.

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák