Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    zyxel NSA 310 első tapasztalatok

    TLDR: rohadtul ki vagyok bukva tőle. termékinformációk hazudoznak össze-vissza

    1. nagyon (ismétlem, nagyon) hangos. de ezt még lehetne orvosolni, ha ez lenne az össz gondja
    2. tök mindegy, mit állítok be, a HDD-t csak hosszú-hosszú idő után hajlandó lekapcsolni. addig 21W-ot fogyaszt. hogy utána mennyit fogyaszt, azt ideírnám, de már fél órája nem sikerült neki odáig eljutni (3 perc van a HDD-kikapcsra beállítva).
    3. energiatakarékosság wake-on-lan módban. ez tök jó. lenne, ha a WOL mód nem egy teljes kikapcsolt állapotot jelentene, 90 másodperc körüli újraindulással. WTF???? ja, és amúgy ez nem is működik :W
    4. arra már csak legyintek, hogy a setup wizard nem fut le internet kapcsolat nélkül. mi a ****-t akar egy NAS az internettől?
    5. ez lehet, hogy csak az én bénaságom, de egyszerűen képtelen vagyok login nélkül hozzáférni a share-ekhez. ha public-ra állítom be, nem elég. ha beteszem a média-szerver alá (csak így hajlandó kitenni a share-t a gyökérbe - ez is milyen igénytelenség?), az sem elég. olyan opciót, hogy anonymous access, nem találok. mindenképpen jelszót követel, ami nekem nem jó megoldás, mert mklinkkel akarom betenni több gép file-rendszere alá, és olyankor a windows még csak nem is szól, hogy kéne jelszó, hanem csak pislog magában. erre esetleg valakinek van ötlete? ha legalább ezt meg lehetne oldani, akkor nem vágnám bele a kisbaltát nem vinném vissza 8 napon belül...

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák