Új hozzászólás Aktív témák

  • zapok

    aktív tag

    válasz zapok #9510 üzenetére

    Visszatérve az MS Wheel Mouse Optical 1.1 v.s. más egér (ami nálam egy A4Tech X7 747H) témára.
    Azaz optika vs. lézer (ala lájzer by [oWn]f4te) ;)
    Észrevételeim a témával kapcsolatban mindösszesen csak 1 hét teszt után:
    Nekem nagy a mancsom, tehát méretben mind a kettő nyerő. X7 - 10 / MS - 10
    Kapcsolat az ámítógéppel: mindkettő USB-n, tehát (nekem) 10 / 10
    Ár: Boltban (ha van MS) szinte u.a. [bár nekem az MS nagyon jutányos áron jött :) ] 10 / 10
    Siklás (ez komfort is) a QcK padon: X7 - 10 / MS - 7 (valahogy még zajosabb is az MS. :F )
    Szvsz az MS-nek műanyag vagy steel pad kellene... (Lehet keményebb a teflonja? Más az érzés tapintva is!)
    Gombok száma (ez is komfort): Desktop, net: X7 - 10 / MS - 5 Játék, programok: X7 - 10 / MS - 10!
    Jön a lényeg...
    Pontosság (mindkettő 400 Dpi-n):
    Asztal: X7 - 10 / MS - 10
    Játék: X7 - 8.5 / MS 10 (X7-nél néha pontatlanság lép fel, kattintás és precizitás terén! Nem tudom másképp mondani az X7 valahogy labilisabban, pontatlanabbul működik néha?!)
    Felbontás: Win7 alatt: X7 - 125-1000HZ - 10 / MS 125HZ - 5
    Komfort érzet: X7 - 10 / MS - 8
    Kábel: Mind a kettő 180 cm 10/10, csak az X7 fonott - 10, az MS kemény műanyag - 7
    Van még ez a súly az X7-hez (7 db.), amit nagyon hamar redukáltam 0-ra. Így már jó.
    MS - eleve optimális súlyú!
    Összkép, ami megint csak az én személyes véleményem!!! :
    X7 - 9
    MS - 9
    Azaz mindkét rágcsáló nagyon jó választás annak szvsz., aki 5ezer HUF környékén keres mutató eszközt.

    Apropó megkérdezem [oWn]f4te kollégát, hogy milyen érzés egy Razer Diamondback 3G Earth-t (zöld led) használni... :D

    Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

Új hozzászólás Aktív témák