Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    az izzados dolog relativ. akinek izzad a keze minden egeren izzad a keze tokmindegy milyenm a felulete... en ami egereket eddig kiprobaltam szinte kivetel nelkul volt mindegyike 2 anyag baritas gyanant es altalaban akar palmos akar clawos a fogasod van olyan pont/felulet az egerekan altalaban ahol nem csuszik. az mx518 pl a felsoreszben csuszik de oldalt ahol az erot kifejted kevesbe csuszos a felulet. anugy qck+al nagyaltalanossagban az osszes eger ki van bekulve. ha az mx-en izzad a kezed a 3.0an is fog... de tegyuk fel atlag cuccokra hasznalod az egeret es losz vele meg jatszol is es ahogy a termeszetes elhasznalodason kivul vigyazol ra akkor az mxbol nem nagyon lattam meg 6evnel regebbi fullosan mukodot mig a 3.0bol nem ritka a 8-10eves peldany.

    [oWn]f4te egere kb 3 ve van nala elotta az enyem volt es kapott rendesen :).. utanam meg hasznalta egy srac 2 evig viszakerult es utana adtam el.. most kezd szegenynel rakoncatlankodni a mikrokapcsolo...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák