Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Kassadin #8925 üzenetére

    alapbol ha visszaolvastok sokat ebben topikban (irkalok egy ideje) akkor csak olyan egerrol irok konkretan kijelento modba amiket mar probaltam vagy tok atlag egerek (not for gaming of course...)... amiket meg nem probaltam es megis hozzaszolok az mind felteteles modban van... tehat sajat velemeny, sajat tapasztalat, sajat igenyek keretein belul igenybevett dolgokrol irok. (pont leszarom milyen a gorgolye. az elso szerias razer diamondbacknel lettem razeres es kiszedtem konretan minden gombot a jobb es bal klikk kivetelevel... amit nezek: egyenyi! KENYELEM, szenzor minden korul meny kozott es jobb gomb bal gomb.)

    telya: technikailag ujabb generacios ebben igazad van... de papiron egy roccat kova is jobb eger mint egy microsoft intellimouse explorer 3.0... de azert aterzitek mennyi a kulombseg ugye? :) en azt mondtam a vitamban hogy az mx518 jobb eger mint a g500. ezt az allitosomat szigoruan tartom is. (csak hogy tudd amugy utalom a logitechet volt jopar sokaig! es azt kell hogy mondja annak ellenere JO! egerei vannak!!!) azert nem szeretem oket elsosorban mert kenyelmetlen a legtobb. azonkivul nehezek szamomra (sulyozhatosag es plussz suly minusz pont). a gombok jobb helyen es alakban meg tapintasban az en fogasomnak megfelolen az mx518 +1. eddieg a keet fo szempont 2:0... ha visszaolvasol talalsz hozzaszolasokat es linkeket hogyan jatszok nagyjabol megnezed. ez ha ugyanugy akarod beallitani a ket egeret annyit tesz: (miutan fogsz egy everglide titant vagy egy xpad ct-t nagymeretben)

    1. counter-strike 1.6: sensitivy x:1.175 y:1 mouse_accel 0 (off) (640x480 32b, 150fps max 30ping) enyi egyenlore eleg...
    2. rakok drivert az egerek hez, ott is kikapcsolom a mouse accelt winben is (csuszka balrol a 3dik vonalon), kikapcsolom azokat a gombotak driverben amik nem kellenek game kozben es beallitod oket usbpatchel vagy anelkul. mx518: 250hz g500: 400hz. miutan elhelyeztem a csuszkakat ahogy akartam elmentem oket nalam az a lenyeg hogy az xa-nal 0.175 vel kissebb legyen az ya). windos kulon menti az ilyen jellegu beallitasokat kimasolod miutan execelsz winben egy mousefix.reget. ha ez megvan letorlom a drivert mert a driver felulirja a win reget a beallitasaival). ujrindul ezuttal csokkentve mod ugyileg adminnal. felulirom a windows filet az enyemmel. elmentem sok yes... use for all stb... ujraindul a pc az en snes beallitasommal :)
    3. atlag felhasznalok (+1+1) jatszok... kis poenkodas a photo shoppal (megjegyzem +1+1 ponz mindket egernek).... jatszok... valamikor hazi dolgozat is van akkor autocad 2010 mechanic (+1+1).... jatszok... atlag felhasznalok... jatszok... uhh ponekodas 3ds max 2009 designnel mert fless sima kockakra hulye elbaszott fizikakat modellezni es utkoztetni oket :D (+1+1)... jatszok... atlag felhasznalok...
    4. valamennyire hozzaszokok az egerhez.

    alap eset: kis gugolva atferos maga speremes lyuk... ugyan azzzal a mozdulattal (ket eger szenzije stabilan egyforma) az mx518 10/9 atugrik g500 10/4 (magyarazzam meg?? pislogok ember magyarazza a logi) /+1mx
    bunny jump: mx518 siklik a karaktermodell halad. g500 a karakter veletlenszeruen megall holott a mozgass allando es stabilan ugyan az. tehat megall es belassul ujra kel gyorsitani. /+1mx (logitech? magyarazat?)
    az emlegetett rantases finomcelzas: nincs accel tehat nem gyorsul mindig ugyanazzal a sebessegel mozog a celkeresz akarmilyem iranyba kuldom begyakorolt tavolsagu huzasoknal fix szogeket fordul az elorehez kepest (itt meg mindketto eger egyforma)... "kissebb" mozgatasnal (teljes qck mini) amikor a celkereszt kevesebbet mozog a moncsin mint 2cm..(fejre korrigalo mozgas tulhuzas eseten :) ) na ennel is van gond a g500nal. valamikor megall egy egy masodpercre amit nemtudok mire velni de utana meg tovabb... rendkivul zavaro... /+1mx

    ezeket tobb peldany hasznalata utan mondom es mindegyik csinalta...
    mx518 vs. g500 by iamthesonar
    9-4

    most ha szerintem jobb az mx518 hazudjam azt az embereknek a topikban hogy a g500 a jobb a (az en) velemenyem szerint??

    nyunyu: altalaban azokra szoktam irkalni amik gamer egerek irant erdeklodnek es szigoruan odairom hogy abban es felhasznalasamodban ezt a hibat produkalja es ez amit en mondok nem... ennyi az egesz... hat gamingre meg az 5000es arral eddig a vmo a legjobb ar ertek aranyos szerintem. 10 pro gamerbol 10 egy wmo 1.1, egy a4tech x-710, gigabyte gm-6800 (a modellek hasrautes szeruek) kozul az MSt valasztana szerintem... a wmo oskuvulet ez igaz de amig a wmo az wmo addig vettel 3-4db 3-4ezer forintos "gamer' egeret. akkor ott tartutnk hogy 3*3000 az 5000 ellen... melyik eri meg jobban?

    [oWn]f4te: en nem tapasztaltam negativ gyorsulast a G500al...

    [ Szerkesztve ]

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák