Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Ant@ #69979 üzenetére

    Én egy kicsit csalódtam az új Zowie hullámban. A fehér, fényes ("exkluzív" :F ) szériát még el tudtam fogadni, a rettenet felület ellenére, bár sose vennék olyat és nem értem miért nem használták ugyanazt az anyagot, mint a feketénél (Logitech meg tudta oldani a G102/203-nál, hogy ugyanaz az anyag, itt nem értem ml lehetett a "gond").
    Az EC1 görgője volt kb a legjobb az egész Zowie felhozatalból, szóval illett volna azt nem elrontani, ráadásul azt az ötletet, hogy a görgő világít én inkább megtartottam volna (ha már nem képesek a DPI gombot felülre helyezni és mondjuk annak a közepére, környezetére egy RGB LED-et tenni), de normális színeket használnék (pl azt a rózsaszínt vagy lilát nem :U).
    Node a lényeg. Eddig a Zowie (ahogy a Roccat) attól lett híres, hogy nagyon jó minőségű, strapabíró egereket gyárt, ahol a QC még jelent valamit. Nálam ezzel a "sípolós" problémával tették fel az i-re a pontot és kerültek ki egy kicsit a fókuszból, mert attól zavaróbb nincs, mint amikor fájni kezd a fejed valamitől, amit alig hallasz, de a szervezeted reagál. ;)

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák