Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Bicskás #67801 üzenetére

    Szerk: Látom, közben már írtál. Nem baj, várom majd a véleményed.

    Bocsi, lehet félreértettél, mikor a Pityu.-nak írt hozzászólásomat megemlítettem.
    Csak nem akartam még egyszer leírni, hogy mi lehet a probléma az olcsó, nem ismert egerekkel kapcsolatban.

    Én megértem, hogy nem a tesztekkel élsz, nem is kell, de egy iránymutatónak, támpontnak mindenféleképpen jók, hogy lásd, adott pénzért, adott kategóriában, várhatólag mit kapsz.

    Ha játékoknál arra jutsz, hogy nem megy vagy béna/lassú vagy, gondolj arra, hogy nem ez lehet az egér miatt is.

    De ha esetleg még nem olvastad, akkor ajánlom átfutni dobragab cikkét is:

    Amint leírtam és ahogy te is írtad, azért a pénzért amit te hajlandó vagy rá költeni, nem valószínű, hogy kapsz olyan egeret ami mindenben jó lesz.
    Mivel neked fontos a forma, de nem fontos a jó szenzor és nem szeretnél túl sokat költeni rá, így azt tudom mondani, hogy vedd meg azt amelyik neked kényelmes.

    Ez annyira OEM egér, hogy rengetegen gyártják. Elméletileg ez a szenzor van benne: HT82F553+A3050
    Gyakorlatilag itthon is meg tudod venni, mert az A4Technek, Trustnak, Gigabytenak is vannak erre a burkolatra épített egerei hasonló árkategóriában.

    A hódfarok nem tudom miért fontos vagy esetleg már van tapasztalatod vele, de én megmondom őszintén nem látom értelmét. Ha az valami csuklótámasz ami az egérhez van csatlakoztatva, akkor szerintem csak zavaró, mert ráterheled a kezed és gyakorlatilag nem tudod mozgatni az egeret illetve plusz egy súrlódási tényező, ami szintén lassít, akadályoz. Valószínű oka van, hogy máshol miért nem látni.

    Rátérve a kétpálcás hasonlatodra, az egy majdnem jó példa.
    Akkor tudod azt, hogy a puskákat mindig elállították, hogy ne egyből lődd le a "nyereményt".
    Gyakorlatilag az első pár lövésed arra ment el, hogy kitaláld merre és mennyire hord félre a fegyver, aztán meg még ezzel még számolnod is kellett a továbbiakban.
    Míg ha rendesen be van állítva, akkor sima az egész.

    Javaslom még, hogy próbáld meg úgy használni a jelenlegi egered, hogy kikapcsolod a rámutatás pontosság javítását.

    Végszónak csak ismételni tudom magam. Ha neked ez az egér kell, mert számodra ez tetszik, ez a kényelmes és anyagilag ez fér bele illetve a szenzor másodlagos, akkor vedd ezt.

    Jobbat a többiek se tudnak mondani, mert már mondtak volna illetve mondtak is, a Hardveraprót.
    Esetleg még böngészd át a teszteket, hátha látsz olyat ami tetszik és olcsó/olcsóbb és figyeld a neten, hátha Black Friday ill. karácsony alkalmából leakciózzák számodra elfogadható árra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák