Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Bicskás #67688 üzenetére

    Valószínű azért nincs róla infó, mert tucategér.

    Ajánlóból:
    " Ha 6-8000 Ft alatt szeretnél egeret választani itthonról, újonnan, garival, akkor menj be egy nagyobb üzletbe, ahol sok ki van állítva, tapogasd és nyomkodd végig őket, és azt vedd, amelyik a legkényelmesebb. Ebben az árszegmensben nem tudunk értékelhetőt ajánlani, de érdemesebb a nagyobb, nevesebb gyártók kínálatát böngészni tartóssági, és garanciális okokból. Használtan már ebben a kategóriában is sok finomság közül lehet csemegézni; a Hardverapró a barátod, használd az ajánlóval és az összefoglalóval karöltve."

    Az, hogy az egérről mit írnak az egy dolog. Jó pénzért írok én neked a legótvarabb egérről is dicshimnuszt.
    Néztem én is a leírásokat, kb. egy kaptafa az egész, technikai információ nulla, releváns teszt nulla.

    Megint ugyanott tartasz, hogy olcsóért akarsz jót, mintha majd pont terád rámosolyogna a szerencse és kifognád a tutit. Elárulom, ilyen nincs.

    Viszont mivel használtat se vetsz el, így továbbra is azt ajánlom, hogy böngészd a hardveraprót ill. a többi oldalt és keress olyan egeret ami ajánlott.

    Ha neked olyasmi kell ami itt nem található és sehol sincs semmilyen normális teszt, akkor az itteniek se fognak semmit se tudni róla.

Új hozzászólás Aktív témák