Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    válasz jegenye77 #5807 üzenetére

    Én a Roccat Kone-t választanám ;] Nekem is ez az egér kell és hamarosan (remélhetőleg) már birtokolhatom is. Bár a Deathadder már "régi" jól bevált cucc és elég sokan dícsérik. A hasonló árban lévő márkatársát, azaz a Lachesis-t a tesztek alapján magasan veri, már a kényelme miatt is. Ám a Roccat-tal szemben ez "csak" optikai. Nem vagyok szakavatott, de én mindenképp a lézeres egerekkel szimpatizálok: tapasztaltam némi önálló életet az optikai egereknél, ám azok az olcsóbb árkategóriából vannak. Gondolom a Deathaddernél ez a probléma nem jelentkezik.

    Roccat Kone viszont lézeres, ráadásul 3200DPI, amit én személy szerint nem bírok megfogni :B Viszont nagyon tetszik és állítólag kényelmes, súlyozható és a színek is variálhatók A v2-nél ráadásul már kiküszöbölték az egérgörgő problémát is és nem fagy le, mint a Roccat Kova. Árban mintegy 50%-kal a Razer felett van. Vajon jobb is ennyivel? Mindenesetre a Roccat próbál egyre nagyobb szeletet vágni magának a piacból és úgy látom elég jó úton is járnak. Ebben nagy szerepe van a marketingnek is, amit természetesen a vásárlókkal fizettetnek ki. Lássuk csak mi is kerül ennyibe...

    Roccat Kone Trailer
    Roccat Kova Trailer
    Roccat Pyra Trailer
    Roccat Kave Trailer

    Amit esetleg én még fontolóra vennék, az a Mionix Saiph 3200. Árban a Deathadder és a Kone között helyezkedik el. Egyedi, kevesen ismerik és állítólag jó. Nekem bejön
    Remélem kellőképp összezavartalak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák