Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz bbdzyx #53692 üzenetére

    Egyébként elég lutri a dolog 10K alatti (és akár fölötti) wireless egereknél. A még zavaróbb, hogy sem a Logi, sem a Microsoft (a két gyártó, akikben még megbíznék a 4K-s kategóriában is), nem gyárt +2 oldal gombosat ebben a kategóriában. 1000dpi felett meg ne is álmodjunk róla... Szerintem elég maflaság, nem baj nekem, casual felhasznira, ha nem teszik bele a legtutibb szenzort, de jöjjön már ki azon a 2000dpi valahogy... (Wireless egerekről és nem játék célbóli felhasználásról beszélünk)... Ehhez képest a kínálatunk nem, hogy soványka, de gyak. 0 szaldós... Pedig lehet azóta már eladtak volna nekem 1-2 vezeték nélküli mice-t, ebben az ár kategóriában, ha kínálnának alternatívát. (És a Logi 10K fölötti oldalgombos wireless egerei sem menők, mert mindegyikbe erőltetik a "csoda görgőt", amiből volt részem elég (MX Revo)... So: Baby don't hurt me, no more...

    (Jelenleg gyak. arra kell az egér, hogy a bejelentkezést, felesleges appok leoltását és az admin-os játékindítást elvégezzem a desktop PC-men (mert az arra van befogva) és a továbbiakban az XBOX wireless conroller-é a főszerep. Minden egyébre, munkára, böngészésre, ott a Laptop és a G400s...) :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák