Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz Synthwave #14423 üzenetére

    Én meg 3 hónapot bf3-aztam. :P:)) És nincs 8 évem megtanulni kitekerni az ujjaimat, amit pluszba növesztettem a többi mellé az ilyen manőverekhez. :DDD Ellenben megtanultam egyszerre több gombot kezelni az egéren. ;]
    És teljesen elvagyok *.cfg nélkül is, szerintem nincs semmi bajom. :))

    Btw, ha én is nyomtam volna a Quake-kel és az ehhez hasonló régi játékokkal, lehet, hogy nekem is az lenne az igazi... De ez szerintem olyan, mint a hagyományos vs érintőképernyős telefon. Van aki nem tudná megszokni, hogy nem lehet nyomkodni, és egyébként is fölösleges a nagy kijelző meg az erős proci, mert pár óra nyomkodással le lehet meríteni, és a végén már csak telefonálni nem lehet vele. :DDD
    Persze ez már nagyon off.
    Nekem számít, hogy valósághű legyen, hisz ilyenkor tudom magamat odaképzelni a karakter helyébe, számomra ez adja az fps élményt. És most viccen kívül ajánlom neked, hogy ha van lehetőséged, próbáld ki a bf3-at, mert raw mouse input elvileg van a beállításokban, balance egész jó, annak ellenére, hogy vannak különböző fegyverek a US/RU oldalon, a túlbonyolításról annyit, hogy én lehetőségnek nevezném és ha az advanced movement physics alatt a realistic movement physics-et érted, akkor egy rossz szavad nem lehet a játékra. :D

    "Nem tudom, miről beszélsz. :/"
    Arról, hogy beülsz egy vadászgépbe, amivel 4-5km-t is tudsz repülni irányváltoztatás nélkül. Persze nálam az attack heli a No.1, nincs is jobb, mint a heliből szétkapni a tankokat. ;] Igaz, nem kell hozzá ezredmilliméter pontossággal célozni, így elvileg a noobok semmivel sem tűnnek rosszabbnak, mint egy "pro" fps-játékos, de azért el is kell tudni vezetni azt a helit... ;)

    Hú de hosszú lett, bocsi. :DDD Az ajánlatokat meg köszi. :R

    Meizu MX3 32GB

Új hozzászólás Aktív témák