Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #10447 üzenetére

    "kemények, nyomják a kezemet
    Nem kell teljes erobol belepreselni az asztalba az egeret, sokkal nehezebben siklik ugy
    "

    Egyáltalán nem préselem bele az egeret a padba, könnyed claw grip-vel fogom. ;) Attól a műanyag még kemény marad.

    "vékonyak, ami a csuklómnak nagyon nem jó (meg amúgy is jobb szeretem a vastagabb padokat, sokkal komfortosabb)
    Nalam nem oszt/szoroz a vastagsaga.
    "

    Mivel te nem játszol és nincsenek tropán a kötőszöveteid és a kézidegeid, lehet, hogy NEKED nem oszt, nem szoroz...

    "ridegek
    Nem hajtogatni kell az alatetet.
    "

    Ha nem hajtogatom, akkor is rideg. Mert műanyag. A karc is szépen meglátszik rajta.

    "Izlesek es pofonok, en a 32x26 centis padbol kb. 20x15-ot hasznalok, vagy meg annyit se.
    Konyokom a fotel karfajan, csuklom meg az asztal lekerekitett elen tamaszkodik egereszes kozben, nem tehenkedek ra a padra.
    "

    Nem mindenki úgy ül, ahogy te. Széken ülök, nem fotelben. Az asztalomnak sincs lekerekített éle. Mivel szanaszét vannak a kezeim, KELL az alkarom alá a puha felület, mert ha nincs alátámasztva, 5 perc után sajog az egész és egy kínszenvedés az egeret fogni. ;)
    Ha úgy próbálnám használni, ahogy leírtad (amellett, hogy nem lenne sem komfortos, sem célszerű - mert én néha játszom is, és akkor nem tingli-tangli van :U) valószínűleg 10 perc után már úgy fájna könyöktől lefelé az egész karom az ujjbegyeim hegyéig, hogy megpusztulnék.

    "Felig sincs lekopva az elsodleges MX Revomon levo HyperGlide, pedig 2 eve muanyag
    paddal hasznalom. (elotte meg ket evig muanyag bevonatu asztallal)
    "

    Ez mind szép, de attól még jobban fogy rajta. Amúgy mennyit rángatod az egeret Quake Live/CoD 4 Promod/CS 1.6 alatt? :U

    "Nalam alig van hangja. Az asztalnak elotte sokkal durvabb volt."

    Próbáltam sokféle egeret sokféle műanyag padon, és az összesnek idegesített a hangja. Már akkor is ölni tudnék, amikor valaki a kövön egy papucsban csoszog. Nekem ne sercegjen agyszaggató hangon az egerem alja -se halkan, se hangosan-, amikor mozgatom a padon.
    Asztalon sosem használtam egeret, érthető okokból kifolyólag - egyrész pontatlan, másrészt kényelmetlen, harmadrészt olyan hangja van, hogy az gyűlöletes, negyedrészt szétcseszi a talpakat, ötödrészt igénytelen.

    "Ket eves padomon nem latszik, hogy foleg a bal also sarkat hasznalom."

    És hogy fog kinézni 3-4 év múlva? Meg amit mindig elfelejtesz; te nem játszol HC FPS-t. Az egy kicsit más igénybevétel mind az egér, mind a pad szempontjából...

    Szóval NAGYméretű, vastag (4 mm </=) szövetpadok FTW. ^^

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák