-
IT café
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dqdb
nagyúr
válasz Evil Snowman #99614 üzenetére
Ha az ember bő kapcsolóválasztékot akar vagy adott hangprofilt, akkor a low profile és/vagy optikai elkerülendő, mert ott senki sem kompatibilis senkivel, és néha önmagával sem. A HE vonal is rosszul áll ezen a téren (4+ eltérő és inkompatibilis design), de ott úgy néz ki, hogy a Wooting Lekkerrel kompatibilis megoldásoké lesz a választék minőségi része).
A Kailh Choc V1, Kailh Choc V2, Cherry MX LP és Gateron LP/Keychron mind eltér egymástól és különböző nyákot igényel, szóval a billentyűzet kiválasztásával csak adott gyártó és típus szűk választékára korlátoztad magad. Choc V1 és V2 esetében létezik a minimálisnál nagyobb kapcsolóválaszték, de a másik kettőre nem igazán.
Most nem tudom meghallgatni a hangját, de eléggé biztosra teszem, hogy az LP vonalon szokásosnál magasabb és vastagabb fémház miatt hallod azt, amit, és ezt másik házban nem tudod csak úgy elérni.
Szóval ha ez a hang kell és másik videóban is ugyanígy* hangzik, akkor ezt vedd meg.
Ez amúgy 65%-os, nem 60%-os. És az utóbbi pár nap alapján egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy az elegánsról alkotott véleményünk teljesen eltér, mert nekem a bazári szó jutott róla először eszembe, azzal a böszme nagy X-szel és a kupakok feliratozásával.
* a hangtesztek nagy részét arra nem megfelelő mikrofonnal készítik, soknál még a hangteszt alatt sem a nyers hangot hallod, hanem szerkesztésen átesettet, valamint a hangot a környezet maga is erőteljesen befolyásolja, szóval minél több videót érdemes megnézni, és csak úgy levonni a következtetést, és még akkor is meglepődhet az ember
[ Szerkesztve ]
tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Robotporszívók
- Google Pixel topik
- Nintendo Switch 2
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- E-book olvasók
- Proxmox VE
- Asztali konzolt tervezne a Valve?
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Rekordbevétel az Apple-nél a csökkenő iPhone érdeklődés árnyékában
- További aktív témák...
- Glorious PC Gaming Race GMMK TKL RGB mechanikus billentyűzet - Gateron Brown, US (GMMK-TKL-BRN)
- Akciós - Új, ISO-Magyar (PBT keycap), modolt, vezeték nélküli billentyűzet eladó
- 25.02.03 UTOLSÓ BONTATLAN STEELSERIES TERMÉKEK BOMBA ÁRON! ÚJ, AZONNAL ÁTVEHETŐ!
- Hyperx Alloy Origins Core (TKL, linear red kapcsoló)
- Trust GXT 830-RW Avonn billentyűzet eladó
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest