Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz szabonagyur #216989 üzenetére

    tegnap hazafelé más témában hallgattam podcastot (amerikai foci) és ott jött elő a "moving the goalpost" problémája, hogy ha valaki (a podcastunkban Dak Prescott, a Cowboys irányítója) bizonyos feltételeknek megfelel ahhoz, hogy jó vagy elit irányító legyen, akkor jön valaki és talál más feltételt ami alapján mégsem - azaz mozgatja a kapufát.
    és ekkor felröhögtem, mert ez az assassynn-saga jutott eszembe :D

    és arra is rájöttem, hogy a pénz, a feltételek és minden mást figyelembe véve létezik egyébként tökéletes autó, a Dacia Logan MCV
    mivel gyakorlatilag egy kombi, így nincs nagy légellenállás, nincs nagy fogyasztás sem, a rönó eredetű 1,6 szopóbenzin egyszerű, mint a faék, hátul nincs különálló ülés, hanem gyakorlatilag egy pad van, ahova úgy rakod a gyerekülést ahogy akarod, és ha véletlenül a 7 személyest veszed akkor is csak kidobod a hátsó sorból az üléseket és az 5 fő mögé befér még 3 bringa egészben. létezik belőle gyárilag etanolos, és ha jól tudom még talán gyárilag gázos is. de ha valami ennyire egyszerű, akkor jön a "Daciát nem veszek"

    aggódik az értékvesztésen, ami minél olcsóbb az autó és minél öregebb, annál alacsonyabb lesz majd, de ezt nem fogadja el, olyan autó kell ami 10 éves de nem lesz értékvesztése
    aggódik a fogyasztáson, mert az AKÁR 100 ezer forint is lehet egy évben, igaz, hogy havonta kell kiadni, de az nem számít
    és amikor mindenen aggódtunk már, ami filléres tétel, akkor jönnek a "néztem én 4-5 millióért is autót, de az se jobb"
    napersze.

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák