Új hozzászólás Aktív témák

  • negyedes

    addikt

    Sziasztok, lassan megerik a vw boram a cserere, elerte a 22 evet, tobb a nyug vele mint a haszon (motorproblema miota megvettem, beazas, nyekerges, rozsda, stb).

    A keret az kb 6000 euro lenne, a kocsit Romaniaban vasarolnam, vagy hozatnam nemetbol.

    Kb 2011-tol gyartott modellek erdekelnek, kombi vagy szedan kivitelben. (hatchback csak ha nagy a csomagtortoja ~450-480L, kb a boraval megegyezoen). Kompakt kategoriaban keresek, kb max 4.5-6 m hosszusagig, belvarosban lakom szuk, kis parkolohelyek vannak (a borat mar 3x megnyomtak egy ev alatt).

    Felhasznalas: napi inga a felesegem munkahelyere (20 km oda-vissza varosban), bevasarlas, edzesre jaras, honaponta 100-200 km fout, nyaralas, vagy citybreak 600-700 km max tavolsagig. Meg minden mas ami osszejohet, 1-2 napos kiruccanastol egesz hetes kirandulasig.

    Amit eddig neztem:
    Ford Focus mk3 - 1.6 dizel / 1.5 ecoboost
    Opel Astra J -1.7 dizel / 1.4 turbo benzines
    Alfa 159 - csak dizel modelek
    Renault Megan - 1.5 dizel
    Ezek kozzul az kedvencem a mk3 focus, van a csaladban, ismerem az autot.

    Ami NEM erdekel:
    VAG groupos auto. :)

    Mit lenne meg erdemes megnezzek a fenti kriteriumok alapjan? Igen tudom, dizelt varosba ongyilkossag, de a csodas 1.6 szivobenzin vw is az volt (motorhibara tobb mint 2k eurot raboritottam es csak sz@r).

    Elore is koszonom! :R

    Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Új hozzászólás Aktív témák