Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    válasz DR|FTK|NG #82909 üzenetére

    Köszönöm.
    Házat miért cserélnél? 2 éve van meg, semmi bajom nem volt még vele, melegedéssel sosem volt problémám, játék közben is ritkán megy fel 50 fok föle bármi, pedig ha látnád milyen rossz helyre van bepakolva a ház (sírnál), oldalra alig tud szellőzni, radiátorcső mellett közvetlen, radiátor 20 centire.

    (#82917) LógaGéza: Proci az munkára nekem is kell néha, de összességében játékok miatt akarok fejleszteni. Szerintem elegendő lesz a sima, tuningolni nem hiszem, hogy fogok, a mostanit is csak akkor néztem meg mit tud, amikor megvettem, aztán visszatettem alapra.

    3 ventis kártyából ilyenek szoktak lenni jó áron, ezek közül mindkettő ajánlott?
    Sapphire R9 290 TRI-X
    Gigabyte R9 290 Windforce OC
    Igazából akkor legyen halk a hűtése, amikor dolgozom, tehát amikor gyakorlatilag nem terhelődik a VGA. Játéknál nem annyira lényeg, akkor a mostani is eléggé felpörög, de akkor a játék zaja/hangja el is nyomja.

    Az írt Asus lap beleférne simán, újonnan HA-n találtam újonnan 22k-ért. Ha egy kis tuning lehetőség van benne, bőven elég, lehet még azt se használnám ki.

    Még egy kérdés, az írt proci hűtő elég lesz? (Cooler Master Hyper 212 EVO, i7-4770)
    Visszaolvasva erősebb procikhoz is volt ajánlva ez a hűtő.

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák