Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz Josh #2306 üzenetére

    miért, inkább az otp bevételeit növeled évi több ezer ft-al? :) (mellesleg az h az otp-ben ülsz fél órát mire sorra kerülsz, vagy a buszon az nem mind1? :) )

    gondolom olyan gyakran nem kell bankba menned. kp be és kifizetésen kívül gyakorlatilag bármit el lehet intézni netbankon át, ami a legtöbb banknál 26 éves korig vagy amig diák vagy ingyenes. kifizetésre ott az automata. ugye, tehát ha nem akarsz túl gyakran kp-t befizetni akkor... :U (mellesleg otp-nél még a kp befizetésnek is van díja emlékeim szerint)

    példát említek: otp-nél 2005-ben szept-dec, azaz 4 hónap alatt majdnem elérte a 2000ft-t a mindenféle tranzakciós költségek, netbank (ami állítólag ingyen volt, de azért vonták le érte a lóvét), az értékpapír számla, kp felvét, stb. díjai. és itt untam meg :U (ráadásul betétre pl. elég fos kamatot adtak)
    cibnél több mint 1 év alatt kb. 200 ft volt eddig minden költségem. 3percnél többet 1szer kellett várakoznom cib-bankban (otp-nél akár hol jártam 10 percen belül egyetlen egy alkalommal sem kerültem sorra). és náluk is van értékpapír számlám, ittis veszek fel kp-t stb. szóval mióta megszüntettem az otp-s számlámat (~1éve) sztem cirka 5000ft-t spóroltam legalább :)

    a helyedben erősen elgondolkoznék egy bankváltáson. csak nézd meg 1-2 másik bank díjait és vesd össze az otp-vel :)

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák