Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz M-63 #179194 üzenetére

    én ilyen nehéz eset vagyok, mert a leg minimálisabb áron akarom a lehető legjobb telefont megvenni.

    Szerintem ezzel nem vagy egyedül. ;]

    Bár az f4 gt nél viragdani1 írta a cikkjében, hogy a 12es széria félresikeredett,

    Épp az ő cikkét nem olvastam, de azon kívül számtalan cikket olvastam a 12-es sorozatról és a félresikeredett kifejezés sehol nem szerepelt. Ha egy telefont telefonként használok, akkor a 870-es procit is fura gyengének olvasni, de már semmin nem lepődöm meg. Aki nem játszik, az nem is érti... :N Összességében ha egy Xiaomi 12 150-ért vehető, akkor az tényleg jó vétel, ami tény, hogy a 12-es sorozat kamerában meg display-ben szerintem veri a kategória többi szereplőjét, kompaktságában meg nincs is más versenyző. Méretben a 13-as is jó, de már közel sem tűnik olyan kényelmesnek a kialakítása, no meg jó nagyot ugrott árazásban is. Amúgy ez is elég jól sikerült széria lett, gondolom virágdani majd valami Poco-s cikkében nem erre a következtetésre jut, de talán egy adott telefonról nem is egy másik telefonról szóló cikkből akaurunk megtudni lényeges infókat. :D

    Samsung 860 EVO 1TB SSD 30eft 6,7TB írás még garis

Új hozzászólás Aktív témák