Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheldon

    tag

    válasz Findzs #10095 üzenetére

    A szidást nem is rád értettem, csak úgy, mint "általános" jelenséget említettem...

    A Morrowind/Oblivion játékok fordítása is évekbe telt, a Skyrim-on is már több mint egy éve dolgoznak, ők fordításban tapasztaltabbak (persze ott is sok a szöveg, és én is várom a Skyrim magyarba öltözését), mint a Mass Effect 3 fordítói, mégis sokan kivárják a magyar felirat elkészültét.

    Akit érdekel a játék, az úgy is kivárja, vagy végigjátssza angolul, és ért belőle annyit, amennyit...

    Aki meg nem bír várni, de az angol tudás hiánya miatt nem tudja végigjátszani, az vagy elfelejti a játékot, vagy később visszatér hozzá.

    Én elkezdtem angolul, nagyjából értem is a szöveget, és mivel ezen idő alatt túl nagy döntéseket nem kellett hozni, így a két (eléggé hasonló végkifejletű) válaszlehetőséges párbeszédek nem okoztak különösebb gondot, de valahogy nem az igazi...

    Én megvárom a magyar feliratot, addig is multizok, persze csak ha a drága EA és az Origin hagyja... :(((

    -----

    A fordítók is írták, hogy félkész fordítást nem adnak ki, mert értelmét nem látják. Ha már fordítanak, akkor mindent fordítanak, amit lehet...

    Így is kiadták külön a multiplayer magyarítását, akkor a singleplayer rész is legyen meg egyben, nem kell darabokban kiadni...

    Szerk.:

    Ha elfelejtetted az előző részek történéseit, akkor vedd elő újra őket, mire végigmész azokon, talán már készen lesz a fordítás. :) Persze ez attól függ, hogy milyen gyorsan játszod végig az előző részeket... :DD

    [ Szerkesztve ]

    ✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

Új hozzászólás Aktív témák