Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    Na Urak!

    9kor átvettem az Astrát. Dízel, aminek annyira nem örülök, de panaszkodott a faszi, hogy a benzinest már akkor elviszik, mielőtt még megkapnák bemutatóautónak. Na mind1, minden földi jó benne van, pittyeg-csipog-sávot tart, onstar rendszer (vicces, de nem ér sokat), ülésfűtés, motoros csomagtérajtó láblengetőssel (ez marhajó :)) ).
    A 136 lovas dizli van benne, és tetszik. Városban most olyan 5.5-ön áll. Pályán 100 körül 3-4 liter körül, 135-nél 4-5 körül eszik. Gusztustalan :DDD Nem megy rosszul, csak a gumik hangja jön be kicsit, de nem vészes. A navi pontos, csak kicsit halk (valamit nem állítok be jól biztos), telefonnal fél pillanat alatt szinkronizált, ezúton üzenem a kenwoodnak, hogy lószar a rendszerük :D
    Az ülés alul picit keskeny, de az én seggem széles :D A kihajtható combtámasz nem nyerő, nem annyira kényelmes, mint hittem. A sávtartó viccesen pingpongozik, nem kéne :N Jó autó, hasonlóan jó mint az Octáv!
    Kéne, lehet kell is. Még vívódok rajta és átnézem a pénzügyeimet.
    A dízelről le akar beszélni a rövid távok miatt. pedig ez a fogyasztás nekem a csúcsok csúcsa :O
    És akkor a képek. Egyelőre csak 2 :

    Ja és Michelin Cross Climate van rajta :C :O ;]

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák