Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz diablo1984 #42475 üzenetére

    OK, köszi a segítséget.
    Akkor már leírom amúgy, hogy mi történt, mert most meg azon paráztatott be haverom, hogy lehet nem is az aksi a baj. :((
    Egész nap kint állt az autó, és rajta hagytam a "rádió" gyújtást. Rádió nem ment, lámpa nem égett, de van egy info panel benne, ami halványan világít. Nappal nem is látható. Erős volt a gyanúm, hogy ez szívta le. Haver behúzott, gond nélkül indult. Elmentem kb 25 km-re, ott volt egy pár órás programom, majd ismét gond nélkül indult megint, és hazajöttem.
    Itthon nekiálltam kicsit kitakarítani. Kb fél óra. Ez alatt ugye végig nyitva volt minden ajtó, plusz felkapcsoltam a belső világítást is, hogy jobban lássak. Aztán mikor be akartam gurulni a garázsba, megint "kekekekekekekeke", nem pörgette meg a motort. És nem is indult. Kivettem az aksit, multiméter 15,5 V (?) -t mutatott.
    És most meg töltöm. Elképzelhető, hogy tényleg más a bibi? Vagy így azért elég erős a gyanú, hogy a hazaúton nem töltött annyit vissza a generátor, hogy kibírja a fél órás karácsonyfa stílust?

Új hozzászólás Aktív témák