Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz TheProb #32088 üzenetére

    Hát sajnálom ... tényleg jól belenyúltál :(

    Visszaolvastam hogy milyen autókat kerestél majd végül egy Punto 2 -t vettél aminek az alja rohad (nagyon) 440k ? hát komolyan nem értelek :O

    Taxis ismerős a feleségének kb. 1 éve vásárolt egy Golf 3 -t (180 ezerért) oké hogy idősebb, oké hogy kissé matt és oké hogy nem tökéletes, de sehol nem rohad és motorikusan is tökéletes :K

    Most pedig vásárolt neki egy Golf 4 -t (230k) amiben ECU -t és bal első sárvédőt kell cserélni + forgalomba íratni és 400k -ért van egy jó kis autója amiben valós 170 ezer van !

    Szvsz. egy lepusztult Golf 4 -el is jobban jártál volna, de még egy G Astrával is !

    Persze ezt most már kár vitatni, nem akarlak idegesíteni de mint már mondtam hozd el abból a szervizből és vidd el egy normális helyre ... az a baj hogy ezzel az autóval mindig lesznek bajok (ha az előző tulaj tényleg nem költött rá csak használta) most az összes hiba a te nyakadba zúdult :o

    Nem lehet ilyenkor jó tanácsot adni, ha szerencséd van és nem hengerfejes szerintem érdemes lenne eladni és venni bármit helyette, mert nagy rá az esély hogy ez csak rosszabb lesz ! :((

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák