Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz w333 #32097 üzenetére

    Golf 4-re mindenki azt mondta itt, hogy normálisat nem kapok 6-700 alatt... Punto 2-t ajánlották a legtöbben, belinkeltem ennek a hirdetését, aki hozzászólt az csak azt mondta hogy jó vétel, ha nincs vele különösebb baj. Mivel állapotfelmérésen azt mondták, hogy motorikusan nincs vele baj és csak az alját mondták, hogy ápolásra szorul így elhoztam, alkuval. Nem mutogatok én itt senkire a fórumon, de ha ti, mint nálam biztosan tapasztaltabb és hozzáértőbbek nem mondtátok már akkor, h ennyiért csak szarkupac lehet és a szervízben se mondtak róla ergó semmi vészeset akkor mért ne vettem vna meg? De ez már mindegy, így visszagondolva és a magamba szívott tapasztalatok után (ami nem kevés, nem véletlen mondják, hogy első autónál marha sokat tanul/tapasztal az ember), akkor kellett volna sarkon fordulnom és legvonalban hazajönnöm amikor kiderült, hogy nepper a gyerek aki eladta a kocsit. Csak ugye kibaszott naív és tudatlan voltam... Akkor akadt ki amúgy az erkölcs-O-meter-em, mikor kiderült, hogy 20éves nyári gumikkal adta el a kocsit, amikből ráadásl 3 különböző márka volt. Hogy lehet vki ilyen gerinctelen patkány, hogy bemegy egy gumishoz és pár ezresért vesz 4 selejt gumit, hogy növelje az árat és vevőt csaljon vele? (persze tudom, megint én voltam a hülye/naív, hogy nem néztem meg)

    Egyébként most ha eladnám a kocsit az megint kurva nagy bukta lenne. Már lassan mindent megcsináltattam rajta (full új nyári aluszett, most a motor, az alja, stb.), akkor megint nemtom, hogy mennyit lehetne érte kérni, de annyit nem, hogy utána tudjak venni egy normálisabb autót, max ugyan ilyen szart.

    +1: Most beszéltem intergale által ajánlott szerelővel, marha segítőkész és normális volt a srác, érződött, hogy vágja a témát. Azt mondja, hogy a rozsdás víz az nem lényeges, a punto marha allergiás arra ha kicsit is levegős a rendszer (a hűtővízé), mert nem egyenlíti ki magát, így produkálhat olyat ami nálam volt. Összességében ő is elképzelhetőnek tartja azt, hogy hengerfejes lett, mert lehet, hogy előtte nem volt az, de már egy felforrás után is hengerfejes lehet a motor. Lilás/kékes füstre azt mondja, hogy az inkább a szelepszár szimering-re utal, mint olajevésre. Ő azt mondta, hogy ha hengerfejes akkor kb 60-70re kell számolni szimeringek és egyéb dolgok cseréjével.

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák