Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz EQMontoya #31919 üzenetére

    "a gyorsan menés autópályán nem élvezetes, de legalább fárasztó. :)"

    Ez azert attol függ hol is van az az autopalya ;)

    En dudalni/indexelni nem szoktam....ezt a nemet autopalyan nem szeretik es nem is merem megnyomni a dudat :D nekirantja ijedteben a hülyeje a szalgkorlatnak miattam, aztan mehetek meg en gyonni :)

    En refi, raközelites, aztan ha nem lehet mit tenni, akkor szepen jobbrol el....mint tudjuk ez nem szabalytalan a rendörautos video ota :))

    Viszont az is erdekes es idegesitö helyzet, amikor nagyon telitett a palya, jön egy pár kamion mondjuk es mindenki a belsöben megy 120 al. Mindenki gyorsabban menne, de senki nem tud es a jobb sav meg üres a kamionig kb 1 km hosszan....csak ugye senki nem akar kimenni jobbra, mert utanna mar a kamiont elerve vissza nem engedi öket senki....vezetesi kultura ismet :((( nem egyszer eljatszottam, hogy szepen minig kihuzodtam jobbra 2 kamion között, nem mentem el az elöttem levö mellett, inkabb ilyen iranymutato jelleggel probaltam elöl jarni....a vege az lett, hogy egyszer sem (!!) tudtam visszasorolni a belsöbe.... :U

    Nem tudom honnan jön ez a böszme vezetesi kultura, de igazan ki lehetne vinni az embereket a T betüs autoval nyugatabbra, hogy lassak, hogy is müködik beengedesnel a zippzar elv, meg a jobbratarts :U

Új hozzászólás Aktív témák