Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz #94529552 #29071 üzenetére

    Na ponthogy van... :o :W
    Amikor mondtam a telefonos bigénekl, hogy én NEM AKARTAM bliccelni, és tudok a tavalyi rendszerről, 3 napra rá megvettem az ÉVEST (januárban, tehát a tavalyi rendszer szerint mivel látják nem csalni akar az illető és ugye az éves jan.1-től köv. jan. 31-ig tartó időszakra érvényes), kérdeztem ez esetben dafukk??? :F
    Ekkor úgy mellékesen megkérdeztem mi a szitu, ha véletlen hajt föl a pályára valaki, vagy nem tér le időben?
    Erre mondta, "nincs kegyelem" idéntől. :( :W
    Annyira nem ismerem a pályákat, hogy példát mondjak rá, de nyakam rá van olyan helyzet, hogy ha nem térsz le időben, akkor a köv. lehetőségnél már masszívan másik megyébe érsz, és ott lehet megb@sznak emiatt.
    Ahol elvileg nem lenne bünti, mert a köv. lehetőségig nincs szablya papíron, de a gyakorlatban lehet mégis kijön a bünti. :o
    Én amikor rájöttem a "tévedésre" és tudtam tavaly nem cekcuáltak volna meg a januárban bekövetkezett esetben, felhívtam őket, kérdeztem mi a szitu?
    Erre volt a reakció akkor, hogy "sajnos idén már nincs lehetőség a bünti elengedésére", hiába bizonyítja a pár nappal később megvett matrica.
    Mert az gondolom egyértelműsíti, hogy egész évre igényt tartok rá (ezért szó nélkül ki is fizettem az árát) mihelyst rájöttem pár nappal azelőtt elmaradt. :(((

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák