Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz brumi1024 #239986 üzenetére

    Remélem hamar... :W
    Mentem ma szerelőhöz tankoltam, hazafele jövet (megvárós volt a csapágy csere szerencsére srác hamar végzett) motoroztam egyet mondom rátankolok ne legyen már félig ha megyek melóba. Shell üres, OMW üres... remek akkor marad a MOL de reggel is ott lötyköltem bele azt a kemény 8 litert. Rákérdezek... napi 1x lehet még prémiumot sem tölthetek hivatalosan. :W

    A nyár végi BP - Miskolc - Kassa túrát azt hiszem most kellene lemondani amíg még ingyenes le lehet a szállást... a 17l-es tankommal és 5,5-es fogyival nyomva neki pályán ez nem lesz vicces ha ezt fogjuk játszani. B verzió benzin turista leszek szlovák rokonainknál. :DDD :C

    C verzió: Jazzbe töltök 50 litert és onnan kanna majd viszem magammal felpókozva zasszony hátára, tuti díjazná. :DDD

    boldi Köszi! Akkor ránézek és rendelek egy szettet ennyit megérhet. :K Tudom, hogy egy lusta sz@r vagyok de tudsz esetleg valami mókolást vagy egyéb típus alkatrészét amivel az anyós ablakot is lehetne automatizálni 2 állásúvá? Úgy értem, hogy a vezető panelről és az anyós paneljéről is 2 állása legyen a kapcsolónak és kapásból felkúszon végig ha felső állásba nyomom. Ha már kokányoltunk rá szabályozható hátsó törlőt csak van erre is megoldás. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák