Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz CactuS #169728 üzenetére

    én is megküzdöttem velük, a kia pro ceed-et felraktam 2,35M Ft-ért (ez kb a kínálat teteje volt akkor 2016-ban) küldtek sms-t, felhívtam őket, bemondtak egy 2,15M Ft-ot (ha jól emlékszek) annyiért simán oda adtam volna, igazából 2M Ft volt a cél mikor felraktam a hirdetést.
    Mentem Fehérvárra, várattak, megnézték, kipróbálták, hiba nem volt, annyit tudott mondani, hogy alacsony a felszereltség, meg ugye 3 ajtós. Irodába bement, hogy telefonál, 30 perc 1,65M Ft blablabla. Haverral felpattantunk, neki állt csitítani, várjatok még pár telefon, megint 30 perc (vágtuk, hogy csak puhítás) ki jött 1,9M Ft, ok köszönjük, nem, minimum 2M szia!
    Eljöttünk, kb 15perc ok a 2M Ft.
    Vissza vittem és ott hagytam 2M Ft kp-ért, lehet volt benne 100eFt, max 200eFt, de vidéken lakok, nehezebb eladni, na meg a sok mennyit engedsz a feléből telefon. Mondjuk azóta privátban eladtam még 3db autót, de nem szeretem.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák