Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Szada85 #130549 üzenetére

    Ebből a képből én nem mondtam volna meg így. Jah a Lagesz új "szemkontaktusa"
    De igen. C63 AMG, 510hp, 700nm, biturbo :R

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    -------------------

    (#130555) aero.

    Nos, ha te is eszednél lennél többed magaddal, akkor nem rugóznátok ezen. Én aláírom, hogy ért hozzá, de szívesebben nézek Winklert, Karotta-t, de inkább külföldi minőségi autós bemutatókat, függetlenül attól, hogy a kiejtésétől a falra mászok (ez legyen az én gondom), de ez az egész egy nagy amatőrség.
    Hadd legyen már véleményem és ha emiatt nem vagyok eszemnél, mert nekem ezek nem jönnek be, akkor nem vagyok, pedig de, mert észnél vagyok mindig. :)
    Hagyjuk már ezt a témát, nektek fasza amit csinál, én okádni tudnék. Szerinted megfog változni a véleményem, ha ezt 25 ezredszerre is leírjátok?
    Győzike meg, hogy a f..ba jön ide, elég hülye példa., de ebből is látszik, akármilyen trash hányingert is csinált/csinál...ismered.

    Pistabáéknak meg további sok sikert kívánok, de amíg - ahogy írod is - az a fasza meg életszerű, hogy beletüsszent a kamerába, lehet... Nálam inkább azt, amit eddig is írtam. Részemről én ezt "témát" lezártam.

    [kiszállt]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák