Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz laychi #74261 üzenetére

    Most kb ez olyan dologról írsz ami mindenhol van és előforul. Egy eladó bármikor meggondolhatja magát akár németben akár magyarban. Nem mész el 700km akkor minek írsz rá? Komolyan egyre jobban vicc kategoria kezd lenni az egész. Tömöre röviden ment a fejtegetés a pos után hova kerülnek a kártyák. Írtam egy rövid választ, hol hol ra linket is küldtem.Erre most elkezdünk továbbra is szájkaratézni és szörszálat hasogatni. Ott a link van kártya annyiért az hogy kitől tudod megvenni és mennyibe az rajtad áll mennyire vagy értelmes és képben az ilyen magán üzleteléssel.Ne sírjunk már az viban otthon ugyan ez előfordulhat nem csak a jogfogáson de a hardwer apron is. Annyira nem vagy képben ,hogy 1300 euroba új kártyát is lehet boltbol venni és készleten is van.. erre 1500 ről beszélsz stb...Szóval fent írtam részemről bevan fejezve a téma,mindenki maga szerzi be a kártyát ahogy tudja és ugy is intézni.

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák