Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli986

    tag

    válasz Tamás9x #44297 üzenetére

    Csak óvatosan írom le,de találkoztam olyan notival amire win 8.1-et telepítve nem lehetett kikapcsolni a gépet.
    Azaz látszólag kikapcsolt. LCD-t lekapcsolta,hdd kikapcsolt,ventilátor hang nem hallatszot,mivel nem is melegedett,csak a power led maradt úgy.Ha nem világít a led soha nem mondtam volna meg,hogy a gép még megy.
    Annyi gondja volt,hogy a nem tetszett a lapnak a partíciós tábla amit a win telepítő kreált és a kikapcsoláson kívül nem volt probléma.
    Ha nem egy extra világítós agyon LED-ezett alaplap működik a gépben és minden ventilátor a csendesség jegyében lett beállítva akkor talán előfordulhat pc-n is ez a látszólag leállok de még sem dolog.Mert a lap nem világít,a venti nem forog vga-n az tuti ha nem melegszik és nem fut pl az AB a venti profil miatt, a proci ventije szintén lekapcsolhat ha nem melegszik és csendesre van állítva a gép.
    Lehet orbitális f@szság és köze sincs hozzá,de abba az irányba tudok gondolkozni amit már tapasztaltam.
    Mondjuk ott hibázik az elméletem,hogy akkor valószínű nem tudná visszakpacsolni a gépet egy gombnyomásra.

Új hozzászólás Aktív témák