Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz ff-thomas #37220 üzenetére

    félre ne értse senki, nem a szakmai tudással van a bajom,hanem hogy mindenki a csúcson akarja indítani a kezdőket...mivel változnak a követelmények, sok az eltérő teljesítményű kártya így nem azt vártam hogy leoltsanak, vagy fél millás gépet ajánljanak, hanem egy alap,kezdő konfigot amivel egy kezdő ismerkedhet magával a folyamattal,működéssel...erre kapásból 120-130ezres alapgép meg 100-150ezres kártyákat kezdtek ajánlgatni,nos, mivel ahogy a topik összefoglaló is írja,nem kell erős cpu-s gép(erre egy használt celeronos cagy dual core-os gép is megtenné kezdetnek, egyből 50-80ezer mínusz kiadás)tehát egy használt alapgéppel már majdnem 2 gpu árát is megspórolnák a kezdők, így az ajánlott 200-230ezres kezdőgép akár 100ezerrel olcsóbban is kihozható,nem? , nem... mindenből újat, csak ezzel az a baj,ha a kezdőnek nem jön be, nehéz falatnak érzi, az itt ajánlgatott 200-250,300ezres gépet vagy 100-150ezres veszteséggel tudna eladni csak, ha el tudja...ellenben egy 100ezres kofigon talán kevesebbet bukna egy kezdő... mint írták is, csak annyit fektessen bele, ha bukik a mutatvány,ne sajnálja...
    a topik összefoglalóról annyit hogy szerintem lenne itt talán pár lelkes bányász,tapasztalt user, aki segíthetne neked a hiányzó adatokat pótolni,frissíteni... olvashattad...sokan unják már hogy ugyan azokat kell leírniuk,akárhányszor jön egy amatőr kezdő... lenne rá kereslet, lenne rá érdeklődés, nekem az a tanácsom erre,hogy aki unja folyton ugyan azt leírni,az szedje össze az infókat és szerkesszétek többen,közösen, így nem kell mindig ugyan azt leírni újra meg újra...nincs azzal gond hogy neked nincs időd,de gondolom másnak lenne

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák