Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz lowzor #28359 üzenetére

    A gpu a legtöbbet fogyasztó egység ami leginkább terheli a vrm-et nos bányászat közben a legtöbb jelenlegi altcoin esetében pont ez az ami kb semmit nem dolgozik legalábbis messze nem olyan intenzitással mint játék közben. Ebből kifolyólag az eredmény az, hogy alulfeszelve downclockolva stabilan mennek 0-24-be durván fele akkora fogyasztással mint gaming közben.

    (#28355) aleister : 8GB-os Hynix ramos radeonokból biosmoddal simán hozható a 30-31MHs. Sapphire Pulse illetve Nitro esetén még a driver patcheléssel se kell szórakozni akkor sem ha moddolod a biost. A hűtésük is elég jó a Nitro+-t a dupla tápcsati miatt nem ajánlanám (1db 8pin+1db 6pin) bár olvastam pár helyen elég neki 1db 8 pin-es csati is de nem kísérleteztem vele. A Pulse 580 ezzel szemben 1db 8pin-es csatival kevésbé macerás, teljesítményben meg ugyan az. Pár fajta kártyával szöszöltem az elmúlt hónapokban de messze Sapphire modellekkel volt a legegyszerűbb a meló és a legkevesebb macera.

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák