Új hozzászólás Aktív témák

  • AAntii

    őstag

    válasz Chal #1932 üzenetére

    Ha 120 volt, akkor az akkori új nettó ára alatt adtátok 15 ezerrel, így szerintem az mindenképp olcsónak számított.

    Pont erről írtunk tegnap HSM-mel:
    1839
    Az előtte lévő hozzászólásokban is.

    Én jelenleg is vennék a hardveraprón 7970/280x-et, mivel korábban sem tudtam, hogy mire használták azt a kártyát, amit megvettem. Mindenki azt mond a cuccairól, amit a "tinta elbír", a tinta pedig sok mindent elbír. A magyar népesség a használt autó-hirdetések alapján->
    Mindenképp rendelkezik hobbival, mert minden hétvégén csak oda mennek ki az autóval. Természetesen az út a hobbi felé is le van aszfaltozva, hogy ne legyen baja a fűtőműnek vagy ne ragadjon rá a sár az alvázra. A sofőr nyilvánvalóan pillelábú nemdohányzó nyugdíjas, aki mivel csak a hobbiba ment ki így az autóba 10 ezer kilométert vert csak bele 10 év alatt a skodába vagy suzukiba.

    A hardveraprón csupa egyetemista van vagy öregúr, aki hetente fér csak hozzá a gépéhez, így alig használja. Tuning eszébe sem jut, 40 ezres extra jó szellőzésű gémer házban használja és mindent kétszer annyi fps-sel visz a tipikus hardveraprós videokártya, mint a tesztekben az azonos kártya.

    [ Szerkesztve ]

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák