Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Geller72 #11742 üzenetére

    Nekem az még mindig meglepő/fura, hogy a naponta megjelenő altcoinoknak értéke van, btc/ltc-re válthatók, majd ezekből valódi pénz lehet.
    Közben még a btc jövője is erősen kérdéses, és szerintem egyértelmű, hogy az altcoinok 99%-a soha se fog "befutni".
    BTC-t már nem lehet home cuccokkal bányászni, helyette bányászunk mindenféle jövő nélküli altcoint, és ezt páran boldogan váltják BTC-re, így adva értéket ezeknek.
    Egyszerűen nem értem :F

    No meg szerintem részben ennek köszönhető, hogy a BTC árfolyama nem bír emelkedni. Sok altcoin bányász BTC-re vált, azt pedig eladja.
    Ha csak a middlecoint nézzük (nem tudom hány százalékát teheti ki az altcoin bányászatnak), az a napi ~350 BTC, az napi 200-300ezer $ -t jelent.
    Márpedig aki nagyban nyomja a bányászatot az tuti folyamatosan beváltja $-ra, ha nem tenné óriási kockázatot vállalna, az áramszámla, hw avulás, stb miatt. BTC-ben tartani a megtermelt "pénzt" nem hangzik túl biztosnak.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák