Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Végül nem készül csomag, hiszen természetesen, mikor már a fele addont megírtam derült ki, hogy az hbogoeu tökéletesen működik 18.3 alatt is. Csak egy kis csavar van a telepítésben.

    Tegyük tisztába a dolgokat.

    HBO Go telepítés (2019. 07. 19)

    Alapfeltétel, hogy a widevinecdm-mel kompatibilis OS, illetve CPU legyen a Kodi alatt. Ilyen például a Windows, Linux 32 bit és 64 bites verziója, az Android alapú ARM eszközök. Ezeket tudtam tesztelni.

    A kiegészítő lehetőséget ad a widevine telepítésre, amelyik platformokon szükséges, így annak kézi beszerzése nem szükséges.

    1. Legfrissebb zip letöltése és az eszközre telepítése innen: [link] (az Assets fül lenyitása után a plugin.video.hbogoeu kezdetű zip kell)
    2. Kodin belül a szokásos módon Telepítés zip fájlból, majd a letöltött zip betallózása.
    3. Ha rendben települt, Reboot/Restart a Kodinak!!
    4. Profit :)

    Reboot nélkül telepítve nekem is hibára futott, el nem tudtam képzelni mi lehet a gondja. Debuggolás után kiderült, hogy a Cryptodome importja elhasal, mivel nincs még betöltve a telepített csomaglistába. Reboot szerencsére megoldja és remekül megy minden eszközömön, 18.3 alatt is.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák