Új hozzászólás Aktív témák

  • kesjarlo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyjából egy hónapja találtam rá fórumra, Leeda bottal kapcsolatban dobta ki a gugli. Az egy tavaly év elejei hozzászólás volt. Annyira tetszett a fórum, hogy mára sikerült végigolvasnom több ezer hozzászólást. Közben sok sok jó tanáccsal lettem gazdagabb (műszúnyog, aqua pellet, stb..).

    Az is kiderült hogy a HD termékeket nem csipitek, főleg a csakakéket nem. Ezzel tudok azonosulni, tavaly kezdtem újra a pecát, és bedőltem a marketing gépezetnek, és megvettem a kék pelletet, horror áron. Szépen világit sötétben a viz alatt, de egy nyüves mozditásom nem volt még rá, pedig a fele már odavan.

    Megismertem Holler Imrét, és tettetek róla hogy meglegyen a bárcsakneismerném érzés. (Apropó! Láttátok az új posztját? [link] Idézném a lényeget: "Azon szerencsések közé tartozom, akiknek sikerült már jó néhány hölgyet a vízpartra csábítani, de természetesen itt most a horgászatról van szó…") Hibátlan...

    Köszi a sok jó tanácsot amit megosztottatok, sokat tudok majd hasznositani belőle :)

Új hozzászólás Aktív témák