Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz supercow #759 üzenetére

    Még sosem ettem ilyen gázgrilles sütőről, én is kíváncsi vagyok rá. Esetleg majd ha lesz időd valami kép vagy videó formában bemutathatod hogy hogyan is működik ez a gépezet.
    Az acéllemez jó gondolat, hamburgerhúsokat és hozzá a zsemlét is jól áttudod melegíteni a forró szafttal teli vaslapon és tortillát is tökéletesen lehet rajta sütni :K Én direkt emiatt akarok a téglás sütőszigetbe vaslapos sütőt rakni, a lányomnak a hambi nekem meg a tortilla a gyengém :DDD Minél vastagabb a lemez annál jobb, 10 kazánlemez darab az már jól tartja a hőt. A pizza nem tudom hogy milyen lesz benne, de az előkészített fagyasztott pizzáknak biztos tökéletes lesz. Van három pizzériás haverom és ők mondják hogy az igazi házkészítésű pizzát csak kemence jellegű sütőben lehet finomra sütni, aminek minden oldala egyenletesen adja le a hőt és ez így igaz. Hoztam haza általuk előkészített pizzát és betettem a 'high tech" sütőmbe aminek van pizza sütő funkciója, de meg sem közelítette azt amit a kemencében sütnek.

    Hamburger és tortilla húsról jut eszembe, nincs valakinek valami jó receptje? Igazából az újvidéki szerb ízek érdekelnek, van a közelben egy Újvidékről származó srác aki rettentő finom tortillákat készít saját recept alapján, de nincs az az isten hogy elárulja a titkos összetevőket :W

    (#760) jim bcs
    Úgy van ahogy mondod :K Szakadó esőben ház felújítás közepén sem tántorodtam el egy zivatartól ha birkapöriről van szó, hiltivel fúrtam egy lyukat a betonba és már állt is a bográcstartó ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák