Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Szoles #100197 üzenetére

    Igaz,rosszul láttam,tényleg nincs ott csapágy csak egy alátét olyan pontozott mintha golyók lennének.

    (#100192) jjeahh...úgy látszik mozog,de nem eléggé.Egyik lustább,így féloldalasan tapad a tárcsára.Én azt csinálom,hogy kiveszem a kereket,vigyázva kitologatom a fékkarral a dugattyúkat.Egyszer egyiket,a másikat betolva tartva,majd fordítva.Megtörlöm a dugattyú így láthatóvá vált fél cm-nyi oldalát,majd megkenem és betolom helyére.Utána a kereket visszahelyezve rögzítem azt,a féktestet meg pont a tárcsa közepe fölé állítom,miután jól bejáratom a fékeket.Arra vigyázz,hogy nehogy teljesen kitold a dugattyút,mert akkor olaj folyik el,meg arra,hogy a kenés után alaposan töröld meg a dugattyúkat,nehogy kenőanyag jusson a betétekre/tárcsára.Ha a 2 dugattyú egyformán mozog,akkor a féktest pont a tárcsa közepe fölött kell legyen.Arra is figyelj,hogy a féktestet 2 tengelyirányban kell/lehet a tárcsával párhuzamosra állítani,oldalirányban,és hosszirányban is.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák