Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz planbmokus #4409 üzenetére

    10 év profi versenyzői tapasztalat van a hátam mögött, szerintem tudok kerékpározni.
    Az emberek szinte kivétel nélkül összekeverik a járművezetési tudásukat a közlekedési tudásukkal.
    A kettő köszönőviszonyban sincs egymással.
    Autós ismerősöket szoktam gyakran idegesíteni vele, hogy hiába pampog nekem azzal, hogy milyen jól vezet, ez nem jelenti azt, hogy a forgalomban is jól kiismeri magát.
    Meg a jól vezet is kérdéses általában, elvégre a gépjárművezetők 99%-a soha életében nem vett részt vezetéstechnikai oktatáson. Csak a képzeletükben vannak felkészülve az extrém helyzetekre és ez elég szomorú.
    Aztán ha helyzet van, akkor vagy ösztönből helyesen reagál, vagy összetöri magát. :U

    Talán nem kell ecsetelnem ezt a te esetedre vonatkozóan. ;)
    Egy rally versenyző valószínűleg le fogja reagálni, ha megcsúszik az autója az úton, de egy átlagember közel sem biztos.
    Ugyanakkor hiába kezeli vki magas szinten a járművet, ha közlekedni nem tud.

    Az elmondottak alapján még mindig úgy gondolom a saját hibádból mentél rá a sínekre, nem így van? :)

    szerk:
    Találtál vmit a legfrissebb szabályokról? Az egyirányúba való behajtás épp érdekelne, mert ellentétes értesüléseim vannak róla. :R

    (#4410) mickemoto
    A biciklis továbbra is puhatestű, mint a gyalogos. :DDD
    Bár legalább figyelmesebbek úgy vettem észre, mint a gyalogosok, akiken legszívesebben Carmageddon módjára hajtanék át kocsival, annyira idegel a bamba birkaszellemük. Körülnézés nélkül lelépnek elém, meg izé. Hülye puhatestűek! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák