Új hozzászólás Aktív témák

  • planbmokus

    senior tag

    válasz Teasüti #4406 üzenetére

    Bocsi, az oldalon nincs frissítve az új Kresz.
    Itt az új Kisokos, letölthető, de több rendezvényen megtalálható nyomtatott formában is!
    Sajnos a Kisokos sem naprakész, hiszen sok szabály 2013 május 31-től lépett érvénybe, többek közt az "Egyirányú utcába is be lehet hajtani kerékpárral, viszont ekkor vonatkozik Rád a szigorúan jobbra tarts!", illetve a "Nem vagy köteles a kerékpárutat választani... a fentebbb felsorolt... esetekben".

    Az előzőhöz:
    -Valószínűleg ha láttam volna a vasúti sínt, akkor nem 35-el durrantok rá, hanem szépen lassítok.
    10 év profi versenyzői tapasztalat van a hátam mögött, szerintem tudok kerékpározni. :U

    Ha a kerékpáros elesik és képes kihívni a mentőt mert esetlegesen valami baja lehet (ahogy én is tettem, mert elég nagyot csattant a fejem), akkor helyzettől, időjárástól, szemtanúktól, mindentől függetlenül TE vagy a hibás (ezt nekem a rendőr így vezette le: "Bármire rá tudjuk verni, hogy nem az úttest állapotának, a látási viszonyoknak, a forgalomnak vagy az időjárásnak megfelelően kerékpároztál, nincs mit tenni, Te vagy a hibás...")

    [ Szerkesztve ]

    "Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

Új hozzászólás Aktív témák