Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz trialboj #151644 üzenetére

    Az akku kb. 2Kg. Tanácsos levenni, de sokat nem von le a bringa súlyából.
    Nem vágom, hogy miért ne lehetne tetőn szállítani (ha fel bírod rá emelni :) ). Nekem egy hátsó ajtós tartó van a csapotthátúmon, azon símán hurcolom a Meridát. Atom stabilan rajta van.
    Ami a korlátot illeti, gyártója válogatja. Az E8000 -es Shimano -t jelenleg egy okostelóra telepített, 10 rugós programmal, bluetoothon keresztül símán ki lehet ütni (saját tapasztalat). 45 -ig fel lehet "csavarni" a rásegítést. Döbbenetes az eredmény (meg, az akkufogyás). Egyébként, terepen erre semmi szükség, nem a 25 lesz a korlátozó tényező.
    50 elmúltam, bringás kondim a zéróhoz konvergál, de a 22Kg pár emeletig még nekem sem akadály. Egyenes lépcsőhöz (nekem ilyet kell otthon legyűrnöm) van benne egy walking fokozat, aminél az elektromos fokozatkapcsoló nyomvatartására a motor viszi mellettem a bringát gyalogtempóban. Símán felviszi a lépcsőn.
    Ami a szervízelést illeti, az átlag bringáénál bonyolultabb részei nem ígényelnek különösebb szervízelést. Ha meg azokat szervízelni kell, akkor nagy baj van.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák